BIKES

MOUNTAIN

U našich horských kol se prosadila velikost 27,5“ s nejlepšími univerzálními vlastnostmi. Zcela nový je náš TEAM PIG – superlehký karbonový rám, nabízená ve dvou variantách řazení. A dámy se mohou těšit na novou MAD PIG LADY. Ať už v Alpách nebo na hrázi: s novými modely se budete bavit kdekoli!

DIRT/BMX

Maximální zábava při jízdě v každém terénu, jedno jestli s Pumptrackem, Dirtjumps nebo Street. Flow and Style zde stojí v popředí.

LIFESTYLE

Jízda na kole je jako vyjádření, jako výraz životního stylu a jako módní doplněk.
Objevíš zde náklonnost, tak Checker Pig je nové kolo pro Tebe!

CROSS

Naše krossová linie je vyvinuta speciálně pro Fitness cyklisty a cyklistky a pro všechny, kteří se chtějí co nejrychleji dostat od A do B. Lehký aluminiový rám a vysoce kvalitní Shimano komponenty se starají o spolehlivost a zábavu při jízdě.

TREKKING

Naše Checker Pig trekkingové modely jsou nejlépe vybaveny pro všední den. Nasedneš ale jednou na kolo, chce se ti hned vyrazit na velkou tůru. A přesně proto jsou naše trekkingová kola stvořena.

KIDS

Děti mají sny. Rodiče chtějí pro svoje děti jen to nejlepší. U Checker Pig dbáme obvzláště na speciálně navrženou geometrii a vybavení pro děti. Děti mají často úplně jiný fokus: moje kolo vypadá přesně vychytaně jako od tatinka! Checker Pig Bikes pro celou rodinu.

URBAN

Pro všechny, kteří své denní cesty volí raději na kole než v autě. Oni to nedělají, protože musí, nýbrž, protože to mají rádi. Naše nové SPPED PIGs jsou perfektně sladěny pro dojíždějící z města, jednou pur a jednou s kompletním vybavením pro denní použití.

CP HÄNDLER FINDEN

FIND YOUR CP DEALER

Najít prodejce